Nasz Blog
29 października, 2023

Gliceryna – Nasz nośnik w produkcie Ashwagandha. Działanie i Zalety

Ashwagandha z gliceryną

Nie raz zastanawiałaś/zastanawiałeś się czy skorzystać z dostępnej na rynku Ashwagandha. Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że Twoją potrzebą jest znalezienie skutecznego sposobu na spokojniejsze życie lepszej jakości.

Wiele dostępnych na rynku suplementów diety jako nośnik zawiera alkohol. Podobnie jest z Ashwagandha, przez co wiele osób już na samym początku, rezygnuje z jej stosowania, mimo jej dobroczynnego działania na nasz organizm.

Jednym ze sposobów, aby w pełni wykorzystać potencjał Adaptogenu Ashwagandhy, jest jej dostarczanie w formie suplementu przy użyciu wodnego nośnika czyli gliceryny. Dziś przyjrzymy się bliżej tej wspaniałej substancji oraz jej zaletom dla organizmu.

Gliceryna jest naturalnym związkiem, który coraz częściej jest używany jako nośnik w suplementach ziołowych. Jej właściwości higroskopijne pozwalają na efektywne wyekstraktowanie składników aktywnych z adaptogenu, co zwiększa ich biodostępność i trwałość. Dlatego gliceryna jest świetnym nośnikiem w przypadku Ashwagandhy.

Jest to szczególnie korzystne z kilku powodów:

Biodostępność.

Gliceryna pomaga w wydobyciu i zachowaniu cennych składników Ashwagandhy, co oznacza, że organizm może je łatwiej przyswoić.

Słodki smak.

Gliceryna jest słodka, co poprawia walory smakowe.

Bezpieczna dla alergików.

Gliceryna jest dobrze tolerowana, co jest ważne dla osób z alergiami lub nadwrażliwościami.

Nie zawiera alkoholu.

Pozwala na dostępność Ashwagandhy dla osób nie mogących spożywać alkoholu, który gliceryna zastępuje. Np. dla osób kierujących pojazdami i wykonujących prace precyzyjne, ale także ze względów zdrowotnych wykluczających alkohol z diety.

Wniosek:

Adaptogen Ashwagandha jest cennym suplementem o wielu korzyściach zdrowotnych, a gliceryna jako nośnik, pomaga w pełni wykorzystać jej potencjał.

Dzięki zharmonizowanemu stylowi życia, stosowaniu jakościowych produktów spożywczych oraz dołączając do codziennej diety Ashwagandha, możesz polepszyć jakość swojego zdrowia i samopoczucia, dodatkowo gliceryna jeszcze bardziej pozwoli przyswoić zalety Adaptogenu Ashwagandha.

Odkryj naturalną siłę Ashwagandhy! Nasze unikalne produkty, pomogą Ci osiągnąć spokój umysłu i lepsze samopoczucie. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już dziś cieszą się lepszym snem i większą odpornością na stres. Nie czekaj, zadbaj o swoje zdrowie już teraz. Wybierz smak Lawendy, Mięty lub Wanilii.

Tagi

ashwagandha gliceryna zdrowie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Pozwól sobie na odrobinę magii. Doświadcz korzyści płynących z Ashwaghandha.

  Kontakt

  ul. Złotoryjska 66

  59-220 Legnica

  +48 665 380 908

  NIP: 6911749409

  Napisz do nas już dziś

  09 : 00 - 17 : 00
  Poniedziałek - Piątek

  Kontakt

  ul. Złotoryjska 66

  59-220 Legnica

  +48 665 380 908

  NIP: 6911749409

  Napisz do nas już dziś

  09 : 00 - 17 : 00
  Poniedziałek - Piątek